Domů » Ceník

Ceník

Drtivá většina autorových fotografií je zhotovena studiem Obrázkárna (www.obrazkarna.cz), jejíž služby využívají například Národní galerie, Obrazárna Pražského hradu a další. Fotografie jsou vytištěny na tiskárně Epson Stylus Pro 9900 pigmentovými inkousty Ultrachrome HDR na vysoce kvalitní papíry firmy Hahnemuehle, případně na plátno obdobných kvalit. Kombinace těchto materiálů a inkoustů poskytuje barevnou stálost přesahující generace.

Obrazy se dokončují až podle konkrétního zadání zákazníka (materiál, velikost, druh případného rámu, způsob adjustace). Fotografie jsou zásadně adjustovány bez skla, které by podstatně zvyšovalo hmotnost velkých obrazů, ale hlavně by rušilo odlesky světel. Obrazy na plátně jsou jen napnuty na rámu. Každý z obrazů je limitován počtem 15 zhotovených kusů a nelze jej zakoupit jinde než u autora.

CENY kompletních obrazů (tedy včetně případných rámů) jsou z výše uvedených důvodů vždy stanoveny dohodou a lze říci, že se pohybují v rozmezí několika set až několika tisíc Kč.